Saikas ir teisingas pasirinkimas svarbiausia

Kaina ir nauda papasakota video filmuke. Peržiūrėkite vaizdo įrašą ir priimkite sprendimą. 

Registruokis ir kartu pasieksime tavo norimų rezultatų. Jei vis dar trūksta motyvacijos apsilankyk šiuose postuose, kur rasi atsiliepimus klientų. Padėkos, Komentarai

Subalansuota mityba

Kiekvienas pastebime, kad maistas daro įtaką mūsų energijos lygiui. Turime suvokimą, kas žaloja organizmą, o kas jį gydo, bet dažnai pasiduodame savo silpnybėms ir įpročiams. 

Šiandien vienas didžiausių malonumų yra greito maisto ir pusfabrikačių valgymas. Skubantiems nereikia rūpintis maisto gamyba, tiesiog lengvai pašildyti. Be to, tokie patiekalai neapsakomai skanūs, nes juose yra labai daug skonio stipriklių. Prie tokio maisto taip priprantama, kad atrodo, jog aplink daugiau niekas neegzistuoja.

Bet ar tokio maisto vertė tokia pat kaip savos gamybos šviežio maisto? Ar greitas maistas suteikia energijos ir padeda kūnui, kad jis galėtų dirbti pilnu pajėgumu? Ar nežaloja mūsų kūno organų?

Ką ir kiek valgome, tokie ir esame. Nereikia atsisakyti kažkokių produktų, tiesiog reikia tuos produktus pakeisti kitais. Saldainius keisti į datules, batoną - į pilno grūdo duoną ir t.t. Maisto produktų pokyčius reikia daryti palaipsniui  ir stebėti savo energijos augimą.

Jeigu norisi pakeisti savo žalingus įpročius, tam reikia disciplinos, priežiūros, žinių ir motyvacijos. Pasikeitus valgymo įpročiams, pasikeičia viskas aplinkui. Pradedame norėti veiklos, ieškome būdų, kur galėtumėme realizuoti savo atsiskleidusį energijos šaltinį. 

Mintys ir pasirinkimai prasideda galvoje. Smegenų darbą veikia žarnyno veikla, o įtaką žarnynui darome mes. Kai žmogaus mąstymas vangus, jis ieško malonumo ir randa jį priklausomybėse. Priklausomybė žalojantiems produktams atima jėgas, kūnas apleidžiamas, jis susilpnėja, sutrinka medžiagų apykaita. Ligos, galvos skausmai, silpnėjanti rega, aukštas ar žemas kraujospūdis - tai tik mūsų veiksmų padariniai. Ieškome vaistų, kurie gydytų padarinius, bet neieškome priežasties, iš kur atsiranda simptomai.

Nori pajusti kitokią gyvenimo kokybę? 

Nori pasikalbėti apie tai, ką turėtum daryti, kad vienos ar kitos problemos dingtų? 

Nori tiesiog dar geriau jaustis, kad galėtum daugiau laiko skirti aktyviai veiklai?