Misija - Gyventi sąmoningą ir tikslingą gyvenimą, padėti žmonėms pajausti džiaugsmą ir vidinę laimę.

Apie Remigijų Janeliūną

Kad pradėtų keistis aplinka, pirmiausiai turėjau pakeisti save. Tai buvo mano kelio pradžia ir dabar vis dar einu šiuo keliu.

Gali pasirodyti, jog mano energingumas ir pozityvumas yra normali būsena, kuri mane lydi visą gyvenimą. Pasakysiu atvirai - tikrai taip nėra. Turėjau visokių patirčių. Alkoholis buvo mano palydovu nuo 15 metų, o gyvenant kaime tai buvo norma. Lengvai gaudavau "pilstuko" ir su draugais pasinerdavau į apsvaigimo būseną. Alkoholis mane lydėjo iki 29-ojo gimtadienio, kai supratau, kiek žalos jis daro man ir aplinkiniams. Apie šitą paskutinę patirtį papasakosiu vėliau.

Žingsnis po žingsnio, per pamokas ir patirtis, mano gyvenimo kokybė tai blogėjo, tai gerėjo. Viskas pradėjo keistis į gerą tada, kai suvokiau, ką reikia daryti, kad išsivaduočiau iš destruktyvios savo būsenos. Link laimės vedantys pokyčiai pareikalavo paaukoti tai, kas tuo metu buvo iliuzinė laimė. O pradėjus keisti save, pradėjo keistis ir viskas aplinkui.

Dabar, būdamas 36-erių, galiu pasakyti, jog esu pakeliui į viršūnę. Kodėl pakeliui? Nes suvokiau, kad link jos einant reikia mėgautis pačia kelione, neužstrigti vienoje vietoje. Žingsnis po žingsnio kilti tik aukštyn, paliekant visus prisirišimus ir baimes už nugaros, o ne pasistatyti prieš save sieną, kurią labai sunku perlipti. 

Dabartiniu momentu džiaugiuosi nuostabiais vaikais, kartu tobulėjančia žmona. Mėgaujuosi būriu draugų ir klientų, kurie mane palaiko. Esu laimingas galėdamas padėti žmonėms, kurie pasiryžta  siekti pokyčių ir užsibrėžtų tikslų.

Mano veiklos yra  tarpusavyje susijusios ir viena kitą papildo, suteikia laisvės kūrybiškumui. Esu sveikatos atstovas. Dienomis labai daug bendrauju su žmonėnis, kurie nori pasiekti geresnės sveikatos ir didesnės energijos būsenas. Sudarinėju mitybos planus, kad klientai pakeistų savo valgymo įpročius. Kiekvienas mano klientas, kuris pasiryžta pokyčiams, privalo siųsti ataskaitas. Konsultuoju klientus dėl papildų vartojimo, kad išsispręstu savo sveikatos sutrikimus ar tiesiog papildytų savo organizmą reikiamais mikroelementais. Sporto salėje vedu "Kangoo Jumps" treniruotes, funkcinės aerobikos treniruotes, jogą bei meditaciją, mamos ir kūdikio treniruotes, vaikų (nuo 6 iki 12 metų) treniruotes, paauglių (nuo 12 iki 18 metų) treniruotes, rebefingo - giluminio kvėpavimo seansus, koučingo sesijas, asmenines treniruotes. Treniruoklių salėje, lauke ar pas klientą namuose suteikiu asmeninio trenerio paslaugą klientams. Kaip koučingo specialistas žmonėms padedu atrasti norimus atsakymus. Naudodamasis socialiniais tinklais įkvepiu žmones veikti ir keistis. Daug laiko skiriu savęs tobulinimui, skaitymui, seminarams, bendravimui ir patirčių rinkimui. Plečiu komandą žmonių, kurie nori užsidirbti papildomai ar tiesiog vartoti ,gerus ir aukštos klasės papildus, pigiau.

Domiuosi sveika gyvensena, sąmoningumu, lyderio ugdymo principais, viskuo, kas gali suteikti naudą man pačiam ir kitiems. Visada stengiuosi rasti žmonių, kurie mane įkvepia, iš kurių galiu pasisemti patirčių, su kuriais galiu patirti naujų pojūčių, kurie vis išvestų mane iš komforto zonos. Kiekviename etape, kai, rodos, jau  pasiekiau maksimumą ir galiu atsipūsti, atsiranda naujas blyksnis. Tas blyksnis parodo kelią, kuris man dar nepatirtas ir į kurį turiu pasukti. Drąsa bandyti naujoves suteikia kelionės džiaugsmo pojūtį ir neleidžia užstrigti nuobodžioje kasdienybėje. 

Mielai susipažinčiau ir su tavimi. Tikiu, kad kiekvienas žmogus savo gyvenime turi misiją. Tikiu, kad susitinkama dėl to, jog vienas kitam galime duoti kažkokios patirties, vienas kitą galime išmokyti įvairiausių dalykų. Erdvė, kurioje judame, sukuria situacijas, prie kurių turime prisitaikyti, situacijas, kuriose reikia pastovių pokyčių. Mano ir Tavo tikslas - būti tais pokyčiais, kurie pasaulį daro gražesnį. Tiesiog parašyk man, ir kartu vienas kitam sukursime gėrį. Esu lankstus pasiūlymams, tad gali būti, kad tavo idėja, produktas gali būti naudingi žmonėms. Jei tau tiesiog nepavyksta paskleisti savo žinios, kartu rasime būdų esant visokiose situacijose. Laukiu tavo minčių, pageidavimų, norų, pasiūlymų ir jei aš negalėsiu padėti, turiu būrį nuostabių draugų, su kuriais galima įgyvendinti bet ką. Tapkime draugais, partneriais, kolegomis ir kartu pasieksime daugiau.