Cruciferous Plus

Kryžmažiedžių šeimos daržovės turi keturis taurėlapius, išsidėsčiusius kryžmai, dviem žiedais, ir iš išvaizdos primenančius kryžių. Kopūstai yra žinomiausi šios šeimos atstovai, tačiau jai taip pat priskiriami brokoliniai kopūstai, briuseliniai kopūstai, ridikėliai, žiediniai kopūstai, savojiniai kopūstai, garstyčios, ropės, ropiniai kopūstai ir gražgarstės.

Kai kalbama apie produktų naudą, tai mokslininkų nustatyta, jog kryžmažiedžiai padeda apsisaugoti net nuo vėžio, kopūstai ir kiti kryžmažiedžių šeimos atstovai maistinių medžiagų atžvilgiu yra vieni iš didžiausių pagalbininkų šioje planetoje.

Dar Mokslininkai atskleidė, kad kryžmažiedžių šeimos augaluose yra junginių, kurie taip pat gali apsaugoti mūsų ląstelių DNR nuo pažeidimų. Papildomais tyrimais pastebėta, kad didesnis kryžmažiedžių šeimos daržovių vartojimas stiprina imuninę sistemą, reguliuoja hormoninę veiklą bei aprūpina organizmą vitaminu C ir kitais antioksidantais.

Vargina lėtinis sinusitas, pasikartojantis šlapimo pūslės uždegimas, dažnai skauda ausis, cistos, prostatos problemos - tai ryškus organizmo signalas, kad Jūsų mityboje trūksta kryžmažiedžių daržovių.

CruciferousPlus - mitybos papildas iš kryžmažiedžių daržovių: lapinių kopūstų, ridikų, rėžiukų, juodųjų ir rudųjų garstyčių. Būtent jų labai trūksta mūsų kasdienėje mityboje.

Kryžmažiedėse daržovėse esančios medžiagos sumažina kenksmingų cheminių medžiagų, kurios yra mūsų organizmuose ir aplinkoje, poveikį. Taip pat saugo mūsų imuninę sistemą, neutralizuoja ir eliminuoja nepageidaujamus laisvuosius radikalus. 


*maisto papildas nėra maisto pakaitalas

Maisto tvarkymo registracijos atpažinimo numeris: 290003345

23.30 €