Formula IV

Formule 4

1950 metais po ilgų tyrinėjimų, tapo aišku, jog mitybos mokslas, tai ateities mokslas. Mokslininkai pabrėžė, jog subalansuota mityba ir maisto papildai gali užtikrinti gerą sveikatą 🥦🍎🍅🥑🍑
9-to dešimtmečio pradžioje, turėdami daug informacijos ir žinių apie mitybą, NEOLIFE/GNLD pristatė pirmąjį ketveriopo poveikio maisto papildą - FORMULE IV.
FORMULE IV - tai daugiau nei polivitaminai. Tai unikalus maisto papildas, apmantis keturias maisto medžiagas: vitaminų junginį, mineralus, baltymus, lipidus ir sterolius. Visi jie sujungti į vieną formulę.
Žmogaus organizme reikalingos šešios pagrindinės medžiagos: angliavandeniai, lipidai ir steroliai, baltymai, mineralai, vitaminai ir fermentai - tai vadinama "gyvybės grandine".
FORMULE IV aprūpina organizmą svarbiausiomis "gyvybės grandinės" medžiagomis (išskyrus angliavandenius ir fermentus).

Formule IV - TAI YPATINGAS, PUIKUS MAISTO PAPILDAS, SUTEIKIANTIS ENERGIJOS IR GERINANTIS SAVIJAUTĄ.

Veikiamas streso, nesubalansuotos mitybos, nuovargio mūsų kūnas ima sirgti. Ligos prasideda tada, kai neskiriame sau pakankamai dėmesio ir neužpildome reikiamais vitaminais ir mineralais.

Vienas iš svarbių ir labai reikalingų vitaminų yra B grupės vitaminai. Jų yra net 12 ir visi jie itin reikalingi.

B grupės vitaminų nauda mūsų organizmams

B grupės vitaminai svarbūs medžiagų apykaitai, kai yra skaidomi su maistu gaunami baltymai, riebalai ir angliavandeniai, gaminantis raudoniesiems kraujo kūneliams, vystantis ir funkcionuojant nervų sistemai.

Trūkstant šios grupės vitaminų, dažnas pradeda skųstis prasta nuotaika, greitu nuovargiu, nemiga ar įvairaus pobūdžio lėtiniu skausmu, padidėjusiu dirglumu, gali nemaloniai tvinkčioti ar trūkčioti raumenys, varginti tirpimai, lūžinėti nagai, slinkti plaukai. Tokiais atvejais žmonės bando ieškoti sunkių ligų, tačiau tokių negalavimų priežastis gali būti paprasčiausias B grupės vitaminų trūkumas.

Nustatyta, kad didelei populiacijos daliai trūksta B grupės vitaminų. Dėl šios priežasties nervinis audinys tampa imlesnis pažeidimams, ūminis skausmas dažniau tampa lėtiniu.

Neolife konpanija turi jums sprendimą. FORMULE IV turi visas B grupės vitaminus bei daugelį kitų. Tai puikus vitaminų ir mineralų kompleksas. Visi vitaminai ir mineralai yra sinergiški, tad drąsiai galima juos vartoti ir žinoti, jog jūsų kūnas juos visus pasisavins.

Būkite sveiki, energingi, laimingi.

Norite maisto papildus pirkti didmenine kaina?